Студентка групи ГРФ-22с Шкорба Анна, яка навчається за освітньою програмою «Географія», з 16 по 23 липня 2023 року навчалась у літній школі ARQUS KARST AND SPELEOLOGY

29.07.2023 | 21:38

Студентка групи ГРФ-22с Шкорба Анна, яка навчається за освітньою програмою «Географія», з 16 по 23 липня 2023 року навчалась у літній школі arqus karst and speleology, організованій Вроцлавським університетом (м. Вроцлав, РП). Студентка стала учасницею програми з короткострокової академічної мобільності, профінансованої Вроцлавським університетом. Під час занять учні школи відвідали печеру Глибока (Jaskinia Głeboka w Podlesicach, Podlesice), сформовану у товщі вапняків, побували на розкопках палеолітичної стоянки, розташованої в околицях Кракова, оглянули експозицію музею Костюшка у Кракові.