Участь викладачів кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій у вебінарі «Успішна акредитація освітньої програми: актуальні проблеми і шляхи вирішення»

30.12.2022 | 21:01

6 грудня 2022 р. викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій прослухали вебінар «Успішна акредитація освітньої програми: актуальні проблеми і шляхи вирішення». У заході взяли участь завідувач кафедри доц. Пандяк І.Г., гарант ОПП «Готельно-ресторанна справа» для другого (магістерського) рівня вищої освіти доц. Кушнірук Г.В., гарант ОПП «Харчові технології» доц. Майкова С.В., доц. Маслійчук О. Б., доц. Петлін І.В., доц. Удуд І.Р., доц. Подвірна Х.Є., асистентка Дорош Ю.С.
Вебінар провела керівниця Центру забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидатка юридичних наук, доцентка Іваночко Ірина Богданівна. Спікерка розкрила основні аспекти акредитації освітньої програми, зокрема, нормативно-правове регулювання, необхідні документи для акредитації освітньої програми, функції гаранта освітньої програми, критерії оцінювання та етапи акредитації освітньої програми, а також актуальні проблеми і шляхи їх вирішення.

Після завершення вебінару всі учасники отримали Сертифікати.