22 квітня 2021 р. відбувся успішний захист дисертацій Лети Василя Васильовича на тему «Гідроекологічні стани басейну Тиси в межах Рахівського району»

10.05.2021 | 15:23

22 квітня 2021 р., на засіданні спеціалізованої вченої ради К 32.051.08 Волинського національного університету імені Лесі Українки відбувся успішний захист дисертацій Лети Василя Васильовича на тему «Гідроекологічні стани басейну Тиси в межах Рахівського району». Науковий керівник: Пилипович Ольга Василівна, кандидат географічних наук, доцент кафедри конструктивної географії і картографії Львівського національного університету імені Івана Франка. Висловлюємо щиру подяку членам спеціалізованої вченої ради К 32.051.08 Волинського національного університету імені Лесі Українки та її голові – доктору географічних наук, професору Петліну Валерію Миколайовичу, офіційним опонентам – доктору географічних наук, професору, завідувачу кафедри фізичної географії Волинського національного університету імені Лесі Українки Фесюку Василю Олександровичу і кандидату географічних наук, доценту Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Микитчин Оксані Іванівні за конструктивний аналіз, змістовні зауваження та високу оцінку дисертаційної роботи. Щиро дякуємо усім хто проаналізував автореферат дисертації та надіслав позитивні відгуки, а також особлива подяка колегам Географічного факультету та Кафедри конструктивної географії і картографії Львівського національного університету імені Івана Франка за тривалу наукову підтримку та консультації під час виконання наукових досліджень.