15 вересня для студентів-географів ГРФ-31с була проведена навчальна екскурсія Роль громадських просторів у розвитку поселення”

17.09.2021 | 20:50

15 вересня 2021 р. доценткою кафедри географії України Лабінською Г.М. для студентів-географів, ГРФ-31с,  у рамках курсу “Управління просторовим розвитком” була проведена навчальна екскурсія, присвячена темі: “Роль громадських просторів у розвитку поселення”. Група успішно використала можливість ознайомитися з площею Є. Маланюка, увага до якої останнім часом прикута з огляду на встановлення пам’ятника Ф.К. Моцарту; оцінити нову організацію простору на вул. С. Руданського та опробувати розміщені тут парклети; побачити оновлену площу Коліївщини; і через сквер “На валах” дістатися площі Митної, проект реконструкції якої у 2020 р. отримав диплом І ступеня Національної премії з ландшафтної архітектури у номінації “Кращий реалізований об’єкт громадського простору / категорія площі“.