Гурток геоморфологів та палеогеографів

  • Про гурток
  • Заходи
  • Контакти

Заходи

Студентка групи ГРФУ-11 Ожух Лілія (ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”) побувала у м. Гронінген на конгресі EGEA – Європейської асоціації студентів-географів

15.04.2024 | 17:44

У м. Гронінген (Нідерланди) відбувся черговий конгрес EGEA (European Geography Association) – асоціації, яка заохочує європейських студентів та молодих географів долучатися до географії через практичний досвід навчання.
Учасницею конгресу була студентка групи ГРФУ-11с Лілія Ожух (ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”).
Для учасників конгресу було організовано різноманітні навчальні заходи: лекцію в університеті Гронінгена (заснованому в 1614 р.), екскурсію містом із відвідинами промислової гавані Eemshaven і електростанції RWE й ін.
За результатами конгресу студентку групи ГРФУ-11с Лілію Ожух обрано контактною особою...

Читати »

Доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Ольга Маслійчук взяла участь у тренінгу «Організація продажів для крафтових виробників»

15.04.2024 | 16:53

5 квітня 2024 року доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій ЛНУ ім. Івана Франка Ольга Маслійчук взяла участь у тренінгу – «Організація продажів для крафтових виробників», організованого Наталією Табінською.
Тренінг відбувся в Хабі популяризації продукції локальних виробників Львівщини з підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Сільськогосподарського дорадчого центру «Фермерська Країна».
Тренінг мав на меті посприяти інформаційній підтримці крафтового виробництва. Ключові теми зустрічі: визначення цільової аудиторію продукту, створення ефективної стратегії продажів, що відповідає особливостям крафтового виробництва та стійкості відносин з...

Читати »

Студенти групи ГРФУ-31 (ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”) ознайомилися з мікрорайонами Сигнівка і Сріблястий та відвідали Urban Camp Lviv

15.04.2024 | 16:50

10 квітня 2024 р. відбулося практичне заняття-екскурсія студентів третього курсу бакалаврату групи ГРФУ-31 (ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”) із навчальної дисципліни “Міське планування”, присвячене вивченню різних типів міської забудови. Його провів проф. Р. Лозинський.
Студенти відвідали місцевість Сигнівка й житловий мікрорайон Сріблястий, що знаходяться в західній частині Львова в Залізничному районі, ознайомилися з прикладами садибної, зблокованої, середньої поверховості вільної забудови, процесом поступового ущільнення міської забудови та методами боротьби місцевого населення з ним. Мікрорайон Сріблястий забудовано в 1970-х роках...

Читати »

Студент-магістр Дмитро Корнійчук – серед переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології»

15.04.2024 | 16:42

Студент-магістр кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій ЛНУ ім. Івана Франка – Дмитро Корнійчук під керівництвом доцентки Ольги Богданівни Маслійчук здобув 3 місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології», що відбувся 11 квітня 2024 року у Національному університеті харчових технологій (м. Київ).
Дмитро Корнійчук успішно захистив результати наукового дослідження на тему: «Наукові підходи до удосконалення та поліпшення споживчих властивостей страв і виробів з борошна» (шифр «КЛОД»).
Загалом, в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових...

Читати »

Відбулась зустріч зі стейкхолдерами оновленого складу групи забезпечення магістерського рівня ОПП «Харчові технології»

12.04.2024 | 11:03

10 квітня 2024 року на кафедрі готельно-ресторанної справи та харчових технологій ЛНУ ім. Івана Франка відбулась зустріч оновленого складу групи забезпечення магістерського рівня ОПП «Харчові технології» зі стейкхолдерами.
Учасники зустрічі ухвалили заміну гаранта ОПП доц. Майкової С.В. на проф. Ощипка І.М., включення до складу робочої групи зовнішніх стейкхолдерів Базюка Б., Арутюняна М., Добровольського П.; обговорили необхідні зміни для оновлення навчального плану ОПП, окреслили напрями оптимізації подальшої освітньої та практичної підготовки здобувачів з урахуванням пропозицій і рекомендацій стейкхолдерів і роботодавців.

Читати »

Контакти