VIIІ наукова конференція «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід» (5-7 вересня 2014 р.)

5-7 вересня 2014 р. кафедра туризму географічного факультету провела VІIІ наукову конференцію з міжнародною участю «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід».

Конференція зібрала близько 100 науковців та практиків з різних країн Європи: України, Польщі, Білорусі, Росії. Під час пленарного та секційних засідань, розглянуто широке коло питань: використання природно-географічних та історико-культурних ресурсів рекреаційних територій, розвиток інноваційних видів туризму, суспільно-економічні проблеми у туризмі, аспекти підготовки туристичних кадрів, історію світового, європейського, українського туризму.

Окрім наукових виступів та дискусій в рамках конференції відбулася наукова екскурсія в Українські Карпати, зокрема на масив Чорногора. Під час екскурсії учасники конференції ознайомилися із станом використання рекреаційно-туристичних ресурсів Львівської та Івано-Франківської областей у туристичній діяльності. Напрям екскурсії – активні види туризму. Учасники апробували піший маршрут на гору Кукул, де познайомилися із специфікою виготовлення бринзи. Також відвідали водоспади Пробій та Женецький.
Результатом проведення конференції є збірник Матеріалів конференції, виданий за сприяння Департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА в рамках реалізації програми розвитку туризму та рекреації у Львівській області на 2011–2014 рр.

Автор: Дмитро Каднічанський