Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід. 2019 

Звіт про проведення ХІІІ міжнародної наукової конференції  «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід»  

27-29 вересня 2019 р. (Львів-Ворохта)

27-29 вересня 2019 р. кафедра туризму географічного факультету за підтримки Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації провела ХІІІ міжнародну наукову конференцію «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід.

Конференція зібрала понад сто науковців та практиків з різних країн Європи та Азії: України, Польщі, Білорусі, Литви, Словенії, Німеччини, Болгарії, Греції, Туреччини. Під час пленарного та секційних засідань, які проводилися в конференц-залі Навчальної лабораторії готельно-ресторанної справи (вул. П. Дорошенка, 41/1), розглянуто широке коло питань: використання природно-географічних та історико-культурних ресурсів рекреаційних територій, розвиток інноваційних видів туризму, суспільно-економічні проблеми у туризмі, аспекти підготовки туристичних кадрів, історію світового, європейського, українського туризму тощо.

Учасники конференції представляли багато українських вищих учбових закладів та організацій, зокрема: Національний лісотехнічний університет України (Львів), Національний університет «Львівська політехніка», Львівський інститут економіки і туризму, Екологічний коледж Львівського національного аграрного університету, Київський національний торговельно-економічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Університет митної справи та фінансів (Дніпро), Національний університет водного господарства та природокористування (Рівне), Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука (Рівне), Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Хмельницький торговельно-економічний інститут, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова (Миколаїв).

Науковці з Білорусі представляли Брестський державний університет ім. О.С. Пушкіна.

Делегація з Польщі представлена науковцями з Університету економічного в Катовіцах, Вищої банкової школи в Познані. По одному науковцю завітало з Берлінського технічного університету, Університету в Любляні (Словенія), з Вільнюса (Литва).

Також матеріали своїх досліджень подали фахівці з туристичних компаній Греції (Mouzenidis Travel S.A.),  Болгарії (Tural, Varna) та Туреччини (Calypso Tour).

Окрім наукових виступів та дискусій в рамках конференції відбулася наукова екскурсія, на якій учасники конференції мали змогу познайомитися з туристичною інфраструктурою природними та історико-культурними ресурсами Передкарпаття (м. Галич) та Українських Карпат (смт Ворохта, м. Яремче). Гості конференції здійснили сходження на г. Говерла.

Результатом проведення конференції є збірник Матеріалів конференції, виданий за сприяння Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації.