Зустріч викладачів та студентів кафедри туризму із представником міжнародного туристичного туроператора «Музенідіс Тревел Львів»

22.11.2018 | 10:44

19 листопада 2018 р. на географічному факультеті у ауд.6 відбулась зустріч викладачів та студентів кафедри туризму із представником міжнародного туристичного туроператора «Музенідіс Тревел Львів» Альбіною Брилліантовою. Пані Альбіна, будучи випускницею географічного факультету, провела семінар для майбутніх фахівців туристичного бізнесу стосовно перспектив проходження виробничих та навчальних практик у міжнародній компанії «Mouzenidis Travel», яка є одним із найбільших туристичних операторів Європи за напрямком Греція. У заході взяли участь студенти 2-го, 3-го курсів та викладачі кафедри –  доц. Монастирський В.Р., доц. Гамкало М.З., ас. Біланюк О.П., доц. Масюк Ю.О. Під час презентації студентів та викладачів було ознайомлено із діяльністю міжнародного туроператора «Mouzenidis Travel», його структурою, складовими холдингу «Mouzenidis Group», мережею офісів у країнах Європи, Прибалтики та Азії.

На зустрічі розглядалися можливі потенційні вакансії для студентів – трансфермени (працівники, які супроводжують та інструктують туристів від аеропорту до готелю), готельні гіди (працівники, що супроводжують та інформують туристів під час їхнього перебування у готелі), екскурсоводи, аніматори (спеціалісти, які мають навички спілкування із дітьми та туристами різних категорій), офісні працівники (копірайтери, діловоди) та ін. Також було проведено лекцію-ознайомлення із вимогами щодо майбутніх фахівців із туризму.

Потенційним стажерам пропонується стажування без витрат з їхньої сторони (авіапереліт, візові формальності, харчування та проживання за рахунок компанії) та можливість підбору конкретної професії під час навчальної програми в рамках стажування. Після проходження стажування кожен стажер отримує сертифікат міжнародного зразка. Анкети для участі у стажуванні знаходяться на кафедрі туризму аудиторія 4, 1 поверх географічного факультету. По всіх питаннях можна звертатись до Біланюк Ольги Петрівни за контактним номером 0979988011.