Відбулася зустріч переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН та їхніх наукових керівників

29.05.2024 | 10:41

27 травня 2024 р. в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка  відбулася зустріч переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН та їхніх наукових керівників. Серед нагороджених – викладачі географічного факультету: завідувач кафедри геоекології і фізичної географії Іван Круглов, старший викладач кафедри туризму Юрій Зінько, доцентка кафедри конструктивної географії і картографії  Ольга Пилипович. Маємо надію, що учні Малої академії у майбутньому продовжуватимуть свої наукові дослідження на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.