Відбулася зустріч магістрів ОПП «Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози» із засновницею ТОВ «Центр екологічного консалтингу та аудиту»

12.09.2023 | 16:34

11 вересня 2023 року відбулася зустріч магістрів ОПП «Глобальні зміни геоморфосистем і геозагрози» (спеціальності 103 «Науки про Землю») та усіх зацікавлених студентів географічного факультету із засновницею ТОВ «Центр екологічного консалтингу та аудиту», випускницею кафедри геоморфології і палеогеографії географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Оксаною Волоско-Демків, та його працівниками – Ігорем Вороцянком, Іриною Притулою та Марією Геник.

Зустріч і тема лекції присвячена зростаючій потребі в Україні у фахівцях у галузі Наук про Землю, які займаються оцінкою зміни довкілля під впливом діяльності людини, прогнозуванням і дослідженням геозагроз, які виникають внаслідок глобальних змін клімату, та зростаючої антропопресії, а також важливості проведення екологічного консалтингу та аудиту.

Наприкінці лекції Оксана Волоско-Демків наголосила на можливостях працевлаштування та запросила зацікавлених студентів-магістрів до участі у міжнародних проєктах, що виконуються ТОВ “Центр екологічного консалтингу і аудиту».