Заняття для студентів-бакалаврів на тему “Оцінка земельних ділянок” (ОПП “Ґрунтознавство та експертна оцінка земель”)

09.11.2023 | 11:43

8 листопада 2023 року для студентів-бакалаврів, які навчаються на ОПП “Ґрунтознавство та експертна оцінка земель” було проведено бінарне заняття за участі відомого фахівця у галузі експертної оцінки земель і майна – директора ПП «Експертна оцінка майна» Андрія Комаровського.

Тема заняття:Оцінка земельних ділянок”.
Андрій Комаровський на високому фаховому рівні експерта-оцінювача висвітлив актуальні питання у галузі експертної оцінки земель і майна.
Фахівець-практик детально схарактеризував особливості проведення грошової оцінки земельних ділянок, зокрема нормативної та експертної оцінок земельних ділянок в сучасних нормативно-правових умовах.
Наприкінці лекції здобувачі отримали вичерпну відповідь на запитання стосовно можливості одержання свідоцтва оцінювача та перспектив працевлаштування у галузі експертної оцінки земель і майна.