Захист звітів з Виробничої практики магістрами 1-го курсу ОП 242 “Туристична діяльність”
7 березня 2023 року на кафедрі туризму відбувся захист звітів з Виробничої практики магістрами 1-го курсу ОП 242 “Туристична діяльність”.
Студенти представили результати проходження виробничої практики в межах різних суб’єктів туристичного господарювання, в розрізі різних адміністративних утворень України. Функціональний та видовий аналіз діяльності туристичної сфери в регіональному аспекті слугує основою для подальшого опрацювання магістрами різнопланової тематики, що стане основою для написання магістерських робіт.