Захист звітів за підсумками виробничої практики магістрів (спеціальність 103 Науки про Землю, ОПП “Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель”) кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів

09.03.2023 | 12:02

08.03.2023 року відбувся захист звітів (у дистанційному режимі) за підсумками виробничої практики магістрів ГРНМ-12с кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів зі спеціальності 103 Науки про Землю, які навчаються за ОПП «Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель».

Здобувачі успішно виконали задекларовані завдання та представили основні результати отримані упродовж проходження практики в навчально-науковій лабораторії «Аналізів ґрунтів і природних вод».

Вітаємо магістрів з успішним захистом звітів та зичимо натхнення і успіхів у подальшому професійному зростанні.
Всім нам ПЕРЕМОГИ і МИРУ!!!