Захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів

20.06.2023 | 10:17

19.06.2023 року вперше в історії кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів відбувся захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт як підсумок 4-х річного навчання студентів на ОПП «Ґрунтознавство та експертна оцінка земель» за спеціальністю 103 Науки про Землю.
Бакалаври на високому професійному рівні виконали задекларовані завдання та представили обґрунтовані результати багаторічних наукових досліджень з актуальних питань ґрунтознавчої науки, а також бонітетної, нормативної і грошової оцінки земель. Необхідно зазначити, що у переважній більшості кваліфікаційних робіт студенти використали результати власних лабораторно-аналітичних досліджень ґрунтів отримані у навчально-науковій лабораторії «Аналізів ґрунтів і природних вод», яка успішно функціонує у складі нашої кафедри.
Вітаємо студентів з першим успішним захистом кваліфікаційних робіт та зичимо натхнення і нових здобутків у подальшому професійному зростанні.
Всім нам ПЕРЕМОГИ і МИРУ!!!