Захист дисертації Малика Р. Г. за темою: “Ґрунти белігеративного ландшафтного комплексу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника”

07.12.2022 | 20:01

8 грудня 2022 року об 11 год відбудеться захист дисертації Малика Романа Георгійовича за темою:

Адреса:
м. Львів, вул. Січових Стрільців, 16, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка, авдиторія № 203.

Науковий керівник
Кирильчук Андрій Андрійович, доктор географічних наук, професор, професор кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського національного університету імені Івана Франка

Спеціалізована рада ДФ 35.051.080