Вийшов друком навчальний посібник “Регіональна економічна і соціальна географія світу (Латинська Америка та Карибські країни, Африка, Азія, Океанія)” (видання друге) авторства викладачів кафедри економічної і соціальної географії

13.07.2022 | 22:49

Вийшов у світ навчальний посібник “Регіональна економічна і соціальна географія світу (Латинська Америка та Карибські країни, Африка, Азія, Океанія)” (видання друге) авторів Мирослави Книш, Ольги Мамчур та Ірини Ванди.
Видання, доповнене найновішими інформаційними та статистичними матеріалами, призначене для методичної допомоги студентам географічних факультетів з відповідної навчальної дисципліни й містить вдосконалені завдання для практичних, самостійних, навчально-дослідницьких робіт, а також підготовки до семінарських занять та іспиту.
Навчальний посібник стане у нагоді усім, хто цікавиться проблемами економічної і соціальної географії світу.