Вийшла друком монографія “Загострення геополітичних взаємин у період постмодерну та становище України” професора кафедри географії України Мирослава Дністрянського.

03.01.2021 | 11:23
У ній розкрито вплив нових світоглядних умонастроїв періоду постмодерну на зміну геополітичної свідомості та геополітичного мислення різних аналітичних та державно-політичних середовищ. Проаналізовано резонансні постмодерні геополітичні публікації та обґрунтовано методологію дослідження сучасних територіально-політичних проблем. Значну увагу приділено відображенню новітніх тенденцій й суперечностей геополітичної взаємодії наприкінці ХХ – початку ХХ століть. Розкрито проблеми геополітичного розвитку України впродовж 90-х років ХХ – початку ХХІ століття, перспективи відновлення її територіально-політичної цілісності та протидії інформаційним диверсіям у сфері етнонаціональних взаємин та історичної пам’яті. Обґрунтовані можливості посилення геополітичної ролі України на європейському субконтиненті.
Ознайомитися з монографією можна тут.