Виробнича практика студентів 3-го курсу предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія)

26.01.2024 | 09:04
Триває виробнича практика студентів предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) 3 курсу. Одним із місць проведення практики, у рамках угоди про співпрацю, є КЗ ЛОР “Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”, де функціонує кафедра природничо-математичної освіти.
Студентки Гриців Анастасія і Глухоманюк Марія зустрілися зі старшим викладачем кафедри природничо-математичної освіти, Мирославом Володимировичем Зінкевичем. Мирослав Володимирович ознайомив здобувачок освіти з завданнями й структурою інституту, його місією у сфері середньої освіти, особливостями проведення навчальних курсів для педагогічних працівників, напрацюваннями колективу інституту зі сфери середньої освіти, загалом, і географії, зокрема.
У рамках завдань практики, студентки під керівництвом Мирослава Володимировича розпочали працю над індивідуальними завданнями, які пов’язані з вивченням в курсі географія середньої школи теми Глобальні проблеми людства та Економічні райони України.