Антон Одаренко, випускник кафедри туризму географічного факультету – автор настільної гри про похід на г. Говерлу «2061»

15.05.2023 | 13:52

12 травня 2023 року Антон Одаренко, випускник кафедри туризму географічного факультету, а сьогодні співробітник туристичного підприємства Gorgany, був гостем лекції з предмета «Географія туризму».

Для студентів ГРТ – 11с та ГРТ – 12с (242 Туристична діяльність) на лекції «Географія туризму» він представив власну розроблену настільну гру про похід на г. Говерлу «2061».

Студенти мали змогу послухати історію успішного бізнес-проєкту та поставити свої запитання автору-розробнику.
Кафедра туризму ЛНУ імені Івана Франка висловлює щиру подяку Антону Одаренку  та дирекції Gorgany  за підтримку та довіру до наших випускників і сподівається на подальшу співпрацю.
Організацію здійснювала викладачка кафедри туризму доц. Бордун Ореста Юріївна.