Викладачі кафедри туризму взяли участь в онлайн-семінарі «Горизонт Європа для України»

26.10.2022 | 11:45

24 жовтня 2022 року викладачі кафедри туризму доц. Біланюк О.П., доц. Філь М.І., ас. Гаталяк О.М. взяли участь в онлайн-семінар «Горизонт Європа для України».
У межах семінару вчені поділились знаннями, здобутими під час проєкту «Горизонт 2020», а учасники отримали практичні поради, приклади успішних кейсів виграних грантів «Горизонт Європа».

Запрошені доповідачі заходу виступили з такими темами:
“Горизонт Європа: вступ та деякі основні правила”, – професор Максим Погорєлов (Латвійський університет (Латвія) і Сумський державний університет (Україна))
“Модель проєкту: від вдосконалості до впровадження”, – професор Міхаель Бечелані (Європейський інститут мембран (Франція));
“Інтеграція України до Європейського дослідницького простору”, – керівник експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України Григорій Мозолевич.