Викладачі кафедри туризму взяли участь в координаційний зустрічі Winter Workshop Health Tour 2022 в м. Пфарркірхен (Німеччина)

16.12.2022 | 10:24

Протягом 9-10 грудня 2022 року викладачі кафедри туризму – доц. Ореста Бордун та доц. Анна Грицишин – взяли участь в координаційний зустрічі Winter Workshop Health Tour 2022 в м. Пфарркірхен (Німеччина).

Координаційна зустріч відбулася в рамках проєкту Health Tour. Метою проєкту є сприяння інтернаціоналізації університетів разом з партнерами з вищих навчальних закладів з Німеччини, Чехії, Хорватії, Угорщини, Грузії та України. Проєкт відбувається за підтримки програми академічних обмінів DAAD та триватиме протягом наступних чотирьох років, а його  основними цілями є:

• Спільні дослідницькі проєкти в галузі медичного та оздоровчого туризму;
  • Спільне викладання предметів з медичного та оздоровчого туризму;
  • Послуги міжнародної мобільності;
  • Поширення та просування послуг медичного та оздоровчого туризму;
  • Управління проєктами та забезпечення якості вищої освіти;
  • Міжнародні зустрічі та обміни, включаючи щорічні літні школи з медичного та оздоровчого туризму.

В результаті проведення координаційної зустрічі було погоджено проведення гостьових лекцій та спільних досліджень усіма країнами-партнерами вже в наcтупному навчальному семестрі, а також заплановано проведення літньої школи Summer School Health Tour 2023.