Викладачі кафедри туризму взяли участь в координаційний зустрічі Winter Workshop Health Tour 2022 в м. Пфарркірхен (Німеччина)
Протягом 9-10 грудня 2022 року викладачі кафедри туризму – доц. Ореста Бордун та доц. Анна Грицишин – взяли участь в координаційний зустрічі Winter Workshop Health Tour 2022 в м. Пфарркірхен (Німеччина).
Координаційна зустріч відбулася в рамках проєкту Health Tour. Метою проєкту є сприяння інтернаціоналізації університетів разом з партнерами з вищих навчальних закладів з Німеччини, Чехії, Хорватії, Угорщини, Грузії та України. Проєкт відбувається за підтримки програми академічних обмінів DAAD та триватиме протягом наступних чотирьох років, а його основними цілями є:
- Спільні дослідницькі проєкти в галузі медичного та оздоровчого туризму;
- Спільне викладання предметів з медичного та оздоровчого туризму;
- Послуги міжнародної мобільності;
- Поширення та просування послуг медичного та оздоровчого туризму;
- Управління проєктами та забезпечення якості вищої освіти;
- Міжнародні зустрічі та обміни, включаючи щорічні літні школи з медичного та оздоровчого туризму.
В результаті проведення координаційної зустрічі було погоджено проведення гостьових лекцій та спільних досліджень усіма країнами-партнерами вже в наcтупному навчальному семестрі, а також заплановано проведення літньої школи Summer School Health Tour 2023.