Викладачі кафедри туризму взяли активну участь у вебінарі “Кліматична стратегія закладів гостинності. Реалії та перспективи в Україні”

14.12.2022 | 12:49

13.12.2022 року викладачі кафедри туризму доц. Філь М. І., доц. Біланюк О. П., доц. Мункачій І.З., асист. Гаталяк О. М. взяли активну участь у вебінарі “Кліматична стратегія закладів гостинності. Реалії та перспективи в Україні”.
На вебінарі обговорювались питання :

• про морфологічний аналіз відходів закладів від ГО Zero Waste Lviv;
  • ознайомлення з типовою кліматичною стратегією закладу гостинності;
  • побачили практичні кейси для HoReCa зі Словенії;
  • почули про досвід з вермікомпостування органічних відходів для впровадження в HoReCa та ОСББ в Україні.
Також дізнались, як реалізувалась практична частина проєкту в закладах Львова і познайомились з закладами-фіналістами: готель Premier Hotel Dnister, бар Sustainable Coctail bar «Sino Experimental», ресторан мексиканської кухні Taco Taco taqueria. Дякуємо команді Zero Waste Alliance Ukraine!