Викладачі кафедри конструктивної географії і картографії вітають випускників бакалаврату географічного факультету

20.07.2023 | 23:42

Випуск Бакалаврів 2023 р. особливий: з присмаком карантину, ракетних обстрілів, втрат рідних домівок та рідних людей… Але ці молоді люди достойно пройшли усі випробування, не зламалися духом, не втекли, вистояли, а головне залишилися патріотами України!

Викладачі кафедри конструктивної географії і картографії разом з ними не лише писали наукові роботи, але й волонтерили, підтримували один одного, допомагали ЗСУ, і плакали від радості і суму на урочистому врученні дипломів!
Вітаємо молодих бакалаврів і бажаємо їм невичерпної мотивації, подальшого розвитку і Перемоги та процвітання України!