Вручення дипломів бакалаврам географічного факультету – випускникам кафедри конструктивної географії і картографії

15.07.2022 | 15:22

14 липня 2022 р. відбулося вручення дипломів бакалаврам географічного факультету, зокрема й випускникам кафедри конструктивної географії і картографії , які навчалися за освітньою програмою 101 Екологія (прикладна екологія).

З вітальним словом до випускників кафедри конструктивної географії і картографії звернулися декан географічного факультету Володимир Біланюк, завідувачі кафедр Євген Іванов і Зіновій Паньків.
Декан вручив також диплом першого ступеня переможниці першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з “Екології” Уляні Морозовській.

Щиро вітаємо випускників-бакалаврів кафедри із завершенням навчання та очікуємо у магістратурі!

З вірою в перемогу!