Вітання від професорсько-викладацького складу кафедри туризму з нагоди 16-річчя з дня заснування кафедри

04.02.2020 | 10:42

Шановні друзі та колеги!
31 січня 2020 року кафедрі туризму географічного факультету Львівського національного
університету імені Івана Франка виповнилося 17 років! 17 років у розрізі колективу – це підсумок багаторічних здобутків та осмислення свого подальшого шляху. За цей час наші викладачі, студенти,випускники пройшли час становлення, розвитку, нового досвіду та генерації нових проектів, співпраці, творчих зустрічей, наукових праць. А чимало з них стали  досвідченими підприємцями, фаховими науковцями, новаторами своєї справи та зразками для наслідування вже наступним поколінням. Сердечно вітаємо увесь викладацький склад, усіх наших випускників та однодумців із нашим спільним святом!

З повагою, професорсько-викладацький склад кафедри
туризму.