Вітання декану дружнього факультету міжнародних відносин проф. Маркіяну Мальському з ювілеєм

16.02.2024 | 15:21

Колектив кафедри туризму вітає декана дружнього факультету міжнародних відносин проф. Маркіяна Мальського з ювілеєм!
Маркіян Зіновійович долає неймовірний, талановитий, цікавий науковий шлях, що натхненний невпинною працею у галузі розвитку міжнародної співпраці і укріплення позицій України у світовій спільноті як вільної, нескореної, держави, яка зараз робить чи не найбільший внесок, щоб у світі панували добро та людяність.
Маркіян Зіновійович толерує одвічні цінності – патріотизм, мудрість, розуміння, добро.
Тішимося, що можемо почерпнути його безмежний досвід та мудрі поради
Бажаємо ювіляру здоров’я, радості, легких та цікавих наукових проектів, родинного тепла та омріяної ПЕРЕМОГИ!