Вітаємо Діану Добросельську та Івана Сапсу з нагородженням їх преміями Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради

21.11.2018 | 12:59

20 листопада 2018 року у Львівському університеті нагородили преміями Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради студентів університету.
Серед усіх премії отримали і студенти географічного факультету Diana Dobroselska – студентка-магістр 5 курсу (Кафедра географії України) та Іван Сапса – студент 4 курсу (Кафедра геоморфології і палеогеографії ЛНУ імені Івана Франка).
Щиро вітаємо наших студентів! Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, долати вищі бар’єри і примножувати здобутки.
Нехай навчання на географічному факультеті стане тим якісним фундаментом для подальших перемог і успішного майбутнього!!
Пишаємося вами!