Відкритий урок з “Туристичного львовознавства” від асист. кафедри туризму, завідувача лабораторії “Навчальна туристична агенція” Тараса Завадовського

02.11.2023 | 15:20

1 листопада 2023 року у рамках співпраці з Львівським ліцеєм Героїв Крут було проведено відкритий урок з “Туристичного львовознавства” асистентом кафедри туризму, завідувачем лабораторії “Навчальна туристична агенція” Тарасом Завадовським.
У рамках уроку було продемонстровано презентацію на тему “Геральдичні композиції в архітектурі міста Львова”.
Учні ліцею, які були присутні на лекції мали змогу взяти участь в обговорені туристичної привабливості та унікальності Львова.
Надзвичайно важливо, що тонкі грані одного з найбільш привабливих у туристичному аспекті міст світу молоді відкривають справжні професіонали своєї справи такі як Тарас Завадовський. Адже вивчення геральдики  вимагає особливих підходів. Тарас один з тих, хто робить складну тематику цікавою та доступною, і мотивує покоління молоді надалі занурюватись у цю захоплюючу сферу.