Відкриття навчальної програми з туризму для студентів із Республіки Узбекистан на базі кафедри туризму географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка

06.12.2018 | 12:28

Внаслідок зустрічі представників Львівського національного університету ім. І. Франка проф. Мальського М.З. та проф. Мальської М.П. із першим заступником хокіма Самаркандської області Республіки Узбекистан Шункором Худайбердієвом та Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Хабібуллаєвичем Абдуалієвим, яка відбулась 2 листопада 2018 р., переговори щодо налагодження підготовки спеціалістів у галузі туризму, готельної і ресторанної справи у Львівському національному університеті імені Івана Франка завершились у позитивному руслі та відзначились великим успіхом. За результатами цієї зустрічі за сприяння департаменту освіти і науки Львівської державної обласної адміністрації керівництву Львівського національного університету імені Івана Франка було доручено відкрити навчальну програму для студентів із Республіки Узбекистан на базі кафедри туризму географічного факультету. Щиро вітаємо завідувача кафедри туризму проф. Мальську Марту Пилипівну із цим досягненням!