Відбувся захист дисертації аспірантки кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Калинич Олени Романівни

01.09.2022 | 11:47

31.08.2022 р. відбувся прилюдний захист дисертації Калинич Олени Романівни на тему “Конкреційні Ферум-Манганові новоутворення у ґрунтах Прибескидського Передкарпаття”, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 “Природничі науки” за спеціальністю 103 “Науки про Землю”. Науковий керівник  – д. геогр. наук, зав. кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів Львівського національного університету імені Івана Франка, проф. Паньків Зіновій Павлович.
На підставі результатів відкритого голосування (одноголосно) та прийнятого рішення спеціалізована вчена рада ДФ 35.051.065 Львівського національного університету імені Івана Франка присуджує Калинич Олені Романівні ступінь доктора філософії з галузі знань 10 “Природничі науки” за спеціальністю 103 “Науки про Землю”.
Щиро вітаємо Олену Романівну і зичимо подальших наукових звершень!!!!!