Відбувся Всеукраїнський науковий семінар «Суспільна географія: наукові традиції і сучасні виклики»

14.12.2018 | 16:20

13 грудня 2018 року з ініціативи кафедри економічної і соціальної географії на географічному факультеті відбувся Всеукраїнський науковий семінар «Суспільна географія: наукові традиції і сучасні виклики» присвячений 110-літтю від народження доктора географічних наук, професора Опанаса Ващенка. Семінар відкрив декан географічного факультету, доцент Володимир Біланюк.

З привітанням до учасників семінару виступили: Професор Маркіян Мальський, дочка ювіляра, кандидат економічних наук Тетяна Коропецька, Заслужений професор ЛНУ ім. І. Франка Ярослав Кравчук, доцент Мирослав Білецький, професор Семен Кукурудза, доцент Ярослав Мариняк, доцент Наталія Недашківська.

Учасники семінару заслухали доповіді: проф. Олега Шаблія, доц. Мирослави Влах, проф. Івана Ровенчака, доц. Ярослава Іваха, ст. викл. Юрія Зінька, проф. Світлани Писаренко, доц. Галина Боровської, проф. Любові Шевчук, доц. Сергія Пугача, доц. Володимира Грицевича, проф. Юрія Кисельова, доц. Оксани Романів, проф. Костянтина Мезенцева, проф. Уляни Садової та ін.

Учасниками семінару були також науковці: асист. Любов Котик, доц. Володимир Поручинський, доц. Ольга Мамчур, асист. Ірина Ванда, інж. Орислава Борщовська, доц. Ірина Гудзеляк. доц. Тарас Заставецький, асп. Ірина Дністрянська, доц. Володимир Бідак, доц. Степан Кузик, доц. Марія Горун, проф. Сергій Запотоцький.

В обговоренні доповідей виступили: проф. Костянтин Мезенцев, проф. Юрій Кисельов;

Підсумки семінару підвів проф. Олег Шаблій.

Учасники семінару прийняли ухвалу, яка націлює науку на розвиток нових прогресивних напрямків суспільної географії в умовах інформаційного суспільства.