Відбувся попередній розгляд кандидатського дисертаційного дослідження Василя Лети

08.12.2020 | 10:00
Сьогодні, на розширеному засіданні кафедри конструктивної географії і картографії відбувся попередній розгляд кандидатського дисертаційого дослідження Василя Лети, аспіранта нашої кафедри, старшого викладача кафедри фізичної географії та раціонального природокористування ДВНЗ “Ужгородський національний університет”.
Тема дисертаційного дослідження: “Гідроекологічні стани басейну Тиси в межах Рахівського району” (науковий керівник: доцент О. В. Пилипович).
Дякуємо активним учасникам обговорення наукової роботи за висловлені конструктивні зауваження і побажання! Дисертанту зичимо успіхів і наполегливості на шляху до завершення роботи, а керівнику – терпіння і нових наукових звершень.