Відбувся науковий семінар кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи у розширеному форматі

30.12.2021 | 12:45
Кафедра РВПР і ОП завершила рік науковим семінаром у розширеному форматі. Обговорили актуальні проблеми забруднення гірських територій пластиком із міжнародним екологічним експертом, випускницею кафедри 2005 року Лесею Старунчак/Ніколаєвою Lesya Starunchak. Дискутували щодо ефективності заходів управління пластиковими відходами, попередження забруднення пластиком гірських територій, міжнародного досвіду організації збору відходів у горах та значення екологічної культури місцевого населення і туристів для успішного вирішення проблем.
Вдячні нашим успішним випускникам за співпрацю та бажання повертатися на кафедру.
Колектив кафедри вітає усіх із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. Зичимо здоров’я, успіхів, натхнення, любові та теплоти спілкування. Все буде ЕКО!!!