Відбулись захисти магістерських робіт студентів 6-го та 7-го курсів спеціальності «Туризм»

22.12.2018 | 17:05

Цього тижня завершилися захисти магістерських робіт студентів 6-го та 7-го курсів спеціальності «Туризм», які проводилися із 17 грудня по 21 грудня 2018 р. Упровдовж тижня було захищено всього 61 магістерську роботу, з них на оцінку «добре» було захищено 4 роботи, а на оцінку «відмінно» – 57 робіт. Члени Державної екзаментаційної комісії та кафедра туризму в особі завідувача кафедри, викладачів-керівників робіт та усього колективу щиро вітає своїх випускників із завершенням навчання та бажають уже дипломованим фахівцям туристичної галузі успішного застосування усіх набутих теоретичних та практичних знань, творчої реалізації, подальших успіхів у Вашій діяльності, саморозвитку та нових вершин у туристичній сфері! Нехай Вам щастить!