Відбулася відкрита лекція доцента кафедри фізичної географії Анатолія Смалійчука з навчальної дисципліни Географічний моніторинг

01.04.2021 | 14:34

31 березня 2021 р. відбулася відкрита лекція доцента кафедри фізичної географії Анатолія Смалійчука з навчальної дисципліни “Географічний моніторинг” на тему “Моніторинг атмосферного повітря в Україні”. У ході лекції доцент Смалійчук представив аудиторії організаційно-правові основи організації моніторингу в Україні, розглянув існуючу державну мережу моніторингу в Україні, а також муніципальні мережі, які активно створюються в останні роки, в т.ч. Львові. Окрім цього, на занятті було представлено різноманітні громадські платформи, де можна ознайомитись з результатами моніторингу повітря по найбільш небезпечних речовинах-забрудниках. На завершення лекції підсумку запропоновано шляхи покращення ситуації з якістю атмосферного повітря в межах міських територій. Після завершення лекції відбулося її обговорення за участю колективу кафедри фізичної географії.

Матеріали відкритої лекції з навчальної дисципліни Географічний моніторинг на тему “Моніторинг атмосферного повітря в Україні” доцента кафедри фізичної географії Анатолія Смалійчука