Участь викладачів та студентів кафедри туризму у вебінарі “Маркування харчових продуктів”

25.02.2023 | 17:03

16 лютого 2023 року викладачі та студенти кафедри туризму доц. Філь М. І., ас. Гаталяк О. М., а також студенти 1 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» взяли активну участь в онлайн-зустрічі / вебінарі на тему: “МАРКУВАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ”.  Доц. Філь М. І., ас. Гаталяк О. М. забезпечують освітню компоненту «Товарознавство» для студентів «Готельно-ресторанна справа», тому, вебінар актуальний, надає можливість удосконаленню та розвитку.

У програмі обговорювались питання :
  •   основні вимоги щодо маркування харчових продуктів;
  •  правила та винятки з правил маркування для українських виробників та імпортерів;
  • на що звернути увагу споживачу при купівлі продуктів;
  • відповідальність виробників та постачальників за порушення вимог маркування;
  • процедура дій споживача при виявленні незрозумілої інформації на етикетці харчового продукту.

Щиро вдячні державному інспектору з питань безпечності харчових продуктів;  державному аудитору системи безпечності харчових продуктів та контролю критичних точок; а також системи HACCP  О. Бранчук та директору навчального центру «PROFI CLUB», співзасновниці «Ресторанна гільдія» О. Михайловій за надану можливість розвитку та  вдосконалення.