Студенти кафедри туризму ознайомились з експозицією Музею історії ЛНУ ім. Ів. Франка

11.03.2021 | 17:58

В рамках практичних занять з «Географії туризму» студенти спеціальності «Туризм» познайомились з експозицією Музею історії Львівського національного університету імені Івана Франка.

Завідувач музею, кандидат історичних наук – Юрій Гудима показав студентам артефакти знайдені саме на географічному факультеті, документи пов’язані з відомими  географами Львівського університету: Оленою Степанів, Володимиром Кубійовичем, Степаном Рудницьким та ознайомив з історією змін ректорів університету та основних символів університету – головного герба та девізу університету. Особливо цікавою була розповідь про Івана Яковича Франка, який ніколи не викладав в університеті, проте став достойним патроном університету.Також студенти вперше почули цікаві історії видатних винахідників-українців, які прославили Україну на весь світ. Один з них – Любомир Романків, винахідник тонкоплівних магнітних головок для запису інформації побував у музеї університету і подарував глобус на згадку. Багато-багато інших відомих особистостей побували в музеї університету і про кожного з них студенти почули вражаючі історії від завідувача музею. Завдячуючи дослідницькій праці кандидата історичних наук,Юрію Гудимі, студенти зможуть в майбутньому проводити екскурсії для туристів в межах рідного Вузу та бути високоосвіченими громадянами свого народу.

Відповідальний викладач за проведення екскурсії,

доц. Бордун О.Ю.