Урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

26.01.2024 | 22:20

24 січня 2024 р. на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».
Отримання диплома магістра – це маленька перемога, бо у надскладних умовах (понад 700 днів повномасштабної війни) вдалось вчитись, навчати, жити, працювати, волонтерити. Ми загартовані війною і окрилені вірою в Перемогу! Але для цього потрібно подвоїти свої зусилля, примножувати знання, вміння, щоб бути конкурентоспроможними у сфері гостинності, щоб будувати Україну, мирну і незалежну, в якій було б комфортно жити, мріяти, реалізовувати творчі задуми! Сьогодні ми працюємо у ЗСУ або для ЗСУ!
Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових технологій щиро вітає випускників-магістрів 2023 року і бажає професійного зростання, особистого щастя, успіхів у майбутньому!
Всім нам Перемоги, мирного неба і Божого захисту!