07.05.2024 | 13:02

1 травня 2024 року відбулась чергова екскурсія в рамках «Урбанвилазки» мікрорайоном Левандівка. Учасники дістались на територію пішохідним мостом над коліями й побачили різноманіття урбанландшафтів Левандівки: історичну забудову першої половини ХХ століття, радянську малоповерхову забудову 1950-1960-х рр., промислові підприємства, радянську багатоповерхову забудову 1970-1980-х рр. Важливими акцентами під час екскурсії були історія першого львівського аеропорту, соціокультурні особливості мікрорайону та аспекти розвитку рекреаційних просторів у минулому та сьогоденні. Зокрема, учасники ознайомились із якісним сучасним дитячим майданчиком у лісопарку Білогорща.

Участь в екскурсіях брали як студенти географічного факультету, так і студенти інших факультетів: біологічного, філологічного, механіко-математичного, міжнародних відносин, прикладної математики та інформатики, журналістики. Серед учасників також були й студент інституту архітектури і дизайну НУ «Львівська політехніка» та учениця ліцею «Гроно».