Українсько-польська зустріч у Центрі гостинності та рекреації

09.10.2021 | 21:21

4 жовтня 2021 р. у Центрі гостинності та рекреації кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету Львівського Національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч українських та польських подвижників рекреаційних мандрівок та подорожей.

Серед учасників зустрічі з польської сторони був присутній Лауреат Золотої Відзнаки Міжнародного Туристичного Альянсу,  Кавалер  Срібного Хреста за заслуги в розвитку активного туризму від Президента Республіки Польща, Член Головної Ради Польського Товариства Туристично-Краєзнавчого Міхал Рачинський, з української сторони – представники географічного факультету Львівського Національного університету імені Івана Франка, Українського відділення Міжнародної спілки друзів природи «Клуб велотуристів друзів природи «Рух», Державного підприємства НДІ «Система».

На зустрічі обговорили актуальні проблеми створення інфраструктури доступності до рекреаційних об’єктів, маркування спеціальними знаками стежок, доріг й водойм, що з’єднують об’єкти, якими здійснюються рекреаційно-пізнавальні мандрівки й екскурсії.

Належне облаштування шляхів до рекреаційних об’єктів дозволить:

• покращити орієнтування відвідувачів;
  • підвищити зручність подорожей, свободу і варіативність їх планування і проведення;
  • оптимізувати навантаження на об’єкти;
  • підвищити безпеку мандрівок;
  • знизити вартість пошуково-рятувальних робіт;
  • підвищити якість мандрівки;
  • покращити привабливість і підняти рівень відвідуваності регіону.

За результатами зустрічі підготовлено тематику виступів на онлайн-семінарі з даної тематики, який планується провести в жовтні цього року.