Участь завідувача кафедри географії України в пленарному засіданні Комітету просторового планування краю Польської академії наук

12.07.2022 | 12:30

У четвер, 7 липня 2022 р., відбулося пленарне засідання комітету просторового планування краю Польської академії наук організоване спільно з Інститутом географії Національної академії наук України. Тема засідання – “Територіальний вимір політики розвитку в період кризи та відбудови: досвід України”.

Програма засідання включала три етапи: відкриття і вступні привітання; презентаційні доповіді й панельна дискусія. Обговорювався широке коло питань сталого просторового розвитку України в контексті російської збройної агресії та перспектив повоєнної відбудови держави. Сесійні доповіді представили: проф. Л. Руденко, проф. Л. Лісовський, проф. Є. Маруняк (Інситут географії НАН України); Ю. Палеха (Діпромісто); проф. Т. Коморніцький (Комітет просторового планування краю Польської АН).

Учасником панельної дискусії на тему “Інструменти територіальної відбудови в різних географічних вимірах”, від Львівського національного університету імені Івана Франка був завідувач кафедри географії України, професор Р. Лозинський.

Не знайдено жодного зображення.