Участь викладачки кафедри туризму к. е. н., доц. Мункачій І.З. в онлайн-заході ITeacher’s Meet-Up “Вища освіта в Україні: зміни через війну”

29.03.2023 | 11:40

Викладачка кафедри туризму к.е.н., доц. Мункачій І.З. 23 березня 2023 року прийняла участь в онлайн-заході ITeacher’s Meet-Up “Вища освіта в Україні: зміни через війну”, організований компанією SoftServe.
Освітяни з усієї країни обговорювали як повномасштабна війна вплинула на вищу освіту в Україні, які основні виклики постали перед освітянською спільнотою та які трансформації чекають на нас у майбутньому.
Експерти круглого столу представили та обговорили звіт від аналітичного центру Київського університету імені Бориса Грінченка «ОсвітАналітика», що надає інформацію про актуальний стан української системи вищої освіти в умовах війни та її першочергові потреби, враховуючи усі виклики та проблеми.
Серед експертів круглого столу виступили:

• Лілія Гриневич, перший проректор Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Олег Шаров, генеральний директор директорату вищої, передвищої освіти у МОН України;
  • Юрій Рашкевич, експерт з реформування вищої освіти в Україні, член Національного Агентства Кваліфікацій в Україні;
  • Євген Ніколаєв, директор Аналітичного центру «ОсвітАналітика» Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Григорій Рій, заступник директора Аналітичного центру «ОсвітАналітика» Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Іван Шемелинець, консультант Аналітичного центру «ОсвітАналітика» Київського університету імені Бориса Грінченка.