Участь викладачки кафедри туризму доц. Мункачій І. З. в курсі підвищення кваліфікації “Бренд науковця в цифровому світі”

25.11.2022 | 10:41

Викладачка кафедри туризму к. е. н., доц. Мункачій І. З. у період з 21‒27 листопада 2022 року бере участь в курсі підвищення кваліфікації “Бренд науковця в цифровому світі”, організований Офісом підтримки вченого при Міністерстві освіти та науки України.

Метою програми  є надання знань про те, як ефективно доносити цілі та результати дослідницьких проєктів до потенційних інвесторів, влади та громадськості, просуваючи власний бренд.

Курс підвищення кваліфікації містить декілька модулів, а саме:

• Змістовий модуль 1.1. Успішна кар’єра науковця.
  • Змістовий модуль 1.2. Ефективна комунікація.
  • Змістовий модуль 2.1. Успішна презентація.
  • Змістовий модуль 2.2. Я – бренд.
  • Змістовий модуль 2.3. Як управляти емоціями, перестати хвилюватися та панікувати перед виступом.
  • Змістовий модуль 3.1. Імідж вченого в цифровому суспільстві.
  • Змістовий модуль 3.2. Використання інструментів відкритої науки  та наукометричних баз для популяризації власних наукових результатів.
  • Змістовий модуль 3.3. Цифрові технології (YouTube, Telegram,  Instagram) та соціальні мережі для популяризації наукових здобутків.
  • Виконання індивідуальних завдань, консультації з менторами.
  • Змістовний модуль 4. Презентації слухачів навчального курсу: «Пітч про себе перед інвестором».