Участь викладачів кафедри економічної і соціальної географії в українсько-німецькому воркшопі у м. Тюбінген (Німеччина) 18-20 липня 2022 р.

26.07.2022 | 14:55
В рамках угоди між географічним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка та Тюбінґенським університетом Карла Ебергарда та програми DAAD “Діалог Схід-Захід 2021” відбувся українсько-німецький воркшоп у Тюбінгені (Німеччина).

Науковці кафедри економічної і соціальної географії виступили з актуальними науковими доповідями:
  • Проф. Олег Шаблій – “Головні особливості структури й змісту геополітично-мілітарного атласу України”
  • Проф. Іван Ровенчак – “Юрій Котермак – перший автор української друкованої книги”
  • Доц. Мирослава Влах – “Актуальні проблеми суспільно-геогоафічної термінології”
  • Доц. Ірина Гудзеляк – “Географія нової житлової забудови міста Львова”
  • Доц. Ярослав Івах – “Військово-політичні та геоекономічні аспекти російсько-української війни”
  • Заступник декана географічного факультету Любов Котик – “Розвиток географічної науки в Україні”.