Участь у відкритті ТІЦ у м. Сокаль та презентація концепції туристичного маршруту Сокальською ОТГ

30.09.2021 | 09:34

27 вересня 2021 року у м. Сокаль відбулося урочисте відкриття Туристично-інформаційного центру (ТІЦ), ініційоване Українським культурним фондом, ДАРТ, управлінням туризму та курортів Львівської ОДА, ГО «Львівська асоціація розвитку туризму» та представниками Сокальської ОТГ. Участь у заході взяв доцент кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету Михайло Рутинський. Науковця Університету включено в експертну групу з розвитку інфраструктури туризму та гостинності Сокальської ОТГ.

Відкриття ТІЦ – це перший практичний результат реалізації проекту «Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність». В рамках відкриття ТІЦ відбулась презентація інших складових проекту. Зокрема, експерт Михайло Рутинський представив концепцію туристичного маршруту-візитки Сокальською ОТГ, який репрезентує 15 туристичних магнітів краю. Експерт Андрій Мацелюх представив маркетингову стратегію розвитку туристичної галузі Сокалької ОТГ. До обговорення концепції маршруту і стратегії розвитку долучились експерти Українського культурного фонду, представники громадськості Сокаля, туристичні блогери та журналісти.