Участь завідувачки кафедри туризму, проф. Марти Мальської у роботі дискусійної панелі «Різні обличчя туризму – стратегії розвитку в умовах кризи»

11.09.2023 | 15:22

Завідувачка кафедри туризму географічного факультету, професорка Марта Мальська взяла участь у роботі Економічного Форуму та модерувала дискусійну панель «Різні обличчя туризму – стратегії розвитку в умовах кризи».
Присутні – державний секретар Міністерства спорту і туризму Польщі Анна Крупка, проректор університету Complutense у Мадриді Франк Бабінгер, мер міста Трускавець Андрій Кульчинський, староста міста Карканош (Польща) – обговорили зміни у туристичній галузі в Європі у результаті пандемії коронавірусу та нові виклики, спричинені російською агресією проти України.