Участь студенток групи ГРФУ-11с у науковій конференції в Тернополі

02.05.2023 | 09:32

Студентська науково-дослідна робота є важливою складовою сучасної університетської освіти. Вона сприяє їхньому професійному становленню, розвиває творче мислення та індивідуальні здібності.
27 квітня 2023 р. студентки групи ГРФУ-11с Дарія Баранова і Наталія Костик (освітня програма “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”) узяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Професор Ольга Заставецька – вчена, педагог, організатор географічної науки” (до 70-ої річниці від дня народження вченої), яка відбулася в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.
Тема наукового дослідження Дарії Баранової – “Сталий міський розвиток в Україні – сучасний стан і перспективи”, Костик Наталії – “Енергетична модернізації культурної спадщини в туристичних містах України (на прикладі Львова)”. Науковий керівник – проф. Р. Лозинський. Обидві студентки підготували свої роботи, опановуючи навчальну дисципліну “Основи урбаністики”.
Рішенням кафедри географії України науково-дослідна робота студентів, враховується у процесі поточного оцінювання студентів з навчальних дисциплін, які забезпечує кафедра географії України.