Участь представників кафедри туризму у вебінарі “Цифрові інструменти Google для освіти”

05.09.2022 | 15:55

Докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри туризму Мальська Марта Пилипівна та кандидатка економічних наук, доцентка кафедри туризму Мункачій Ірина Зеновіївна 22 серпня 2022 року прийняли участь у вебінарі для педагогічних та науково-педагогічних працівників в межах програми «Google Digital Tools for Education/Цифрові інструменти Google для освіти», яка проводиться протягом 2022‒2023 навчального року, організований Міністерством освіти і науки України та Google Україна.
Під час вебінару освітянам було представлено:

•  особливості організації освітнього процесу з використанням Chromebook у професійній діяльності;
  • як оновити пристрої за допомогою Chrome OS Flex;
  • комплексні моделі та рішення щодо використання цифрових інструментів Google у діяльності різних закладів освіти;
  • ініціатива щодо формування бази прикладів використання цифрових інструментів Google для різних навчальних дисциплін.
    За підсумками заходу учасники отримали сертифікати.