Участь представників кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій у 18th International Scientific Conference «The role of Еntrepreneurship in the Development of Businesses» / «Rola przedsiębiorczości w rozwoju podmiotów gospodarczych», (Kraków, 11-12 October 2021)

12.10.2021 | 10:25

11 жовтня 2021 р. викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка доц. Г. В. Кушнірук і доц. М. Й. Рутинський взяли участь у роботі 18-ої Міжнародної науково-практичної конференції «The role of Еntrepreneurship in the Development of Businesses», що відбулася на платформі Microsoft Teams на базі Інституту географії Краківського педагогічного університету імені НОК (Instytut Geografii, Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie).

Співдоповідачі привітали високе наукове товариство географів і економістів Польщі та інших країн Центральної Європи від імені географічної спільноти України і, зокрема, Географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Спільно з польськими колегами доц. Г. В. Кушнірук і доц. М. Й. Рутинський виступили з доповіддю на тему: «Trzy dekady turystyki w niepodległej Ukrainie. Od rozpadu Związku Radzieckiego do konfliktu w Donbasie» / «Three decades of tourism development in independent Ukraine. From the collapse of the USSR to the conflict in the Donbas». Також співдоповідачі взяли участь у жвавій дискусії щодо стану та перспектив розвитку індустрії туризму і HoReCa cектору України під час коронавірусної кризи та у пост-Covid-19 період.