Участь науковців географічного факультету у Всеукраїнському науковому семінарі пам’яті професора Володимира Круля “Історична географія в Україні”

26.09.2023 | 14:32

21-22 вересня 2023 року делегація у складі декана географічного факультету Володимира Біланюка, завідувача кафедри геоекології і фізичної географії Івана Круглова і завідувача кафедри конструктивної географії і картографії Євгена Іванова, разом із випускником нашого факультету, а нині доцентом кафедри географії та природознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Романом Сливкою брали участь у Всеукраїнському науковому семінарі пам’яті професора Володимира Круля “Історична географія в Україні”.
Науковий семінар відбувся у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.
У рамках заходу підписано угоду про співпрацю між географічними факультетами Львівського і Чернівецького університетів та вшановано пам’ять видатних вчених-географів Володимира Круля та Ярослава Жупанського, які залишили яскравий слід у географічній освіті і науці Чернівецького університету й України.